Kolory jesieni

Nasze przedszkole ściśle współpracuje z Biblioteką przy ul Tańskiego. Dlatego też zachęcamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wykonania pacy plastycznej. Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie przedstawiamy poniżej.

KONKURS BIBLIOTECZNY

„Piękno przyrody w bajkach w kolorach jesieni”

1. Organizatorem konkursu jest Filia 6 Oddział dla Dzieci ul. Tańskiego 4 a Mielec Tel. 17 582-63-93
  2. Cele konkursu:
    – rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody w bajkach,
    – uwrażliwienie dzieci i dorosłych na piękno przyrody jesienią,
    – stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieciom i ich rodzicom,
    – wdrażanie do współpracy rodziców dzieci z przedszkolem,
    – możliwość zaprezentowania i popularyzowanie własnej twórczości.
    III. Zasięg i warunki uczestnictwa w konkursie:
    Konkurs zostaje ogłoszony dla dzieci i ich rodziców ze wszystkich  przedszkoli z Osiedla Lotników.
    Warunki uczestnictwa:
  1. Każduczestnik (dziecko z rodzicem) może zgłosić do konkursu jedną wspólnie wykonaną pracę.
  2. Uczestnicy przygotowują przestrzenne prace plastyczne w formacie A3, A4 lub według uznania z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych .
  3. Komisja Konkursowa  dokonuje  oceny prac.
  4. Oceniane będą:
    – zgodność pracy z tematem;
    – pomysłowość estetyczna pracy oraz wrażenie ogólne;
    – umiejętność doboru różnych technik plastycznych;
    – estetyka wykonanej pracy;
    – wkład pracy własnej.
  1. Opis pracy zawiera: imię i nazwisko dziecka oraz jego rodzica, wiek i grupę w przedszkolu.
  2. Prace należy składać w Fili nr 6 Oddział dla  Dzieci ul. Tańskiego 4 a Mielec do 27.11.2017r.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu: 30.11.2017r.
  4. Na laureatów czekają nagrody .
  5. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikacje zdjęć prac w Internecie oraz z uroczystości rozstrzygnięcia konkursu.
  6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na zastosowanie się do niniejszego regulaminu.