Agnieszka Brodowska – Magister filozofii; Studia podyplomowe z wych. przedszkolnego; Studia podyplomowe – oligofrenopedagogika

Agnieszka Chłopek – Magister w zakresie ed. wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną.

Bożena Golba – Magister pedagogiki; Studia podyplomowe – ed. wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną.

Małgorzata Herula – Magister wychowania przedszkolnego; Studia podyplomowe – terapia pedagogiczna.

Danuta Kaczor – Magister nauczania początkowego; Studia podyplomowe – logopedia korekcyjna.

Lidia Kokoszka – Magister ed. wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Karolina Leśniak – Magister filologii angielskiej.

Renata Jasińska – Magister teologii.

Agata Pszeniczna – Magister pedagogiki szkolnej i opiekuńczej; Studia podyplomowe – zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Urszula Rucka – Magister – Wyższa Szkoła Pedagogiczna; Studia podyplomowe – nauczanie początkowe; kurs – zarządzanie oświatą.

Irena Skórska – Magister w zakresie ed. wczesnoszkolnej z wych. przedszkolnym; Studia podyplomowe – terapia pedagogiczna.

Elżbieta Sobczyk – Magister wych. przedszkolnego; Studia podyplomowe – terapia pedagogiczna.

Maria Sudoł – Licencjat w zakresie ed. wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Marta Wójcik – Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Na wesoło

Nasze Nauczycielki to cud natury.
Potrafią nawet 30 dzieci przytulić.
Wszystkich wysłuchają i fajne bajki opowiadają.
A bajek znają bez liku, jeszcze więcej niż w „interneciku”.
Uczą dzieci, jak dokładnie kolorować, wycinać i rachować.
Z literkami też ich zapoznają i piosenki im śpiewają.
A w tym roku szczególnie nad matematyką pracują
i dlatego z dziećmi często – rachunki wykonują.

kid_clipart_girl_smiling